צרו קשר
איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד
זמן אספקה מהיר עד לביתכם זמן אספקה מהיר עד לביתכם
שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי
תקופת ניסיון למוצרים בביתכם תקופת ניסיון למוצרים בביתכם
חלוקת תשלומים נוחה חלוקת תשלומים נוחה

ספת נוער דגם שמיים

ספה וחצי דגם שמיים בעיצוב ובאיכות גבוהים.

ספה וחצי דגם שמיים בעיצוב ובאיכות גבוהים.

מזרנים אורטופדיים איכותיים בייעוץ מומחי בריאות הגב. התכנון והעיצוב מבוצעים ע”י מומחי העיצוב ובריאות הגב. עיצוב המיטה מבטיח מגוון אפשרויות לאחסון ולאסתטיקה.

ניתן לשלב במיטה מספר גווני בד שונים ובכך להתאימה הן לחדרי ילדים והן לחדרי נוער.

ספה וחצי בעיצוב קלאסי מודרני. למיטה  מנגנון איכותי פנאומטי .רגלי המיטה בנויים בעץ, שמקנה לספה איכות ועמידות לשנים רבות. בסיס הספה וארגז המצעים המרווח בנויים מעץ סנדוויץ’ מצופה פורמייקה המקנים אף הם חוזק ועמידות לשנים רבות. מזרן סופר אורטופדי האיכותי ביותר. המזרן האיכותי מקנה לגב נינוחות ושומר על מבנהו האיכותי לשנים רבות. עיצוב המיטה תורם למראה הכייפי והחמים של חדר השינה או חדר הנוער.

מזרן איכותי ייחודי

לספה שמיים מזרן קפיצים סופר אורטופדי האיכותי ביותר, עם השדרה הבריאותית. המזרן מקנה לגוף תמיכה אורטופדית ואנטומית מושלמת. משקל הגוף מתרווח על המזרן בצורה שווה, ומבטיח שינה רגועה ובריאה. איכותו הגבוהה של המזרן מבטיחה שמירה על צורתו לשנים רבות. בד”ר קומפורט אין פשרות בכל הקשור לבריאות הגב.

בסיס המיטה וארגז המצעים

בסיס המיטה וארגז המצעים המתרומם בנויים מעץ סנדוויץ’. מאפיין ייחודי לכל המיטות שלנו: בסיס המיטה וארגז המצעים בנויים מעץ סנדוויץ’ איכותי המצופה פורמייקה. חשוב לדעת כי ברוב המיטות האחרות בסיס המיטה והארגז בנויים מסיבית, מלמין או עץ אורן הנוטים להתפרק או לחרוק. בסיס המיטה מסנדוויץ’ מבטיח חוזק ועמידות לשנים רבות.

ריפוד

בדי ריפוד באיכות הגבוהה ביותר. בד נובה איכותיים דוחים כתמים ואנטי בקטריאלים. ייחודי לספה זו – מגוון גווני ריפוד ענק.  ניתן לבחור ריפוד מתוך מגוון נרחב של בדי הריפוד האיכותיים והיפיפיים.

ראש מתכוונן חשמלי

מצבי כוונון לראש המיטה המבטיחים נוחות מושלמת (תוספת 500 ש”ח). המנוע עומד בכל ההמלצות המחמירות ביותר בדבר קרינה אלקטרו-מגנטית הן של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות והן של ארגון הבריאות הבינלאומי. במערכת המיטה מנגנון המנתק את הזרם מיחידת הפיקוד ומהמנוע עצמו על מנת להרחיק את מקור המתח שהינו הגורם לקרינה ממערכת השינה מנגנון זה נקרא  “CUT-OFF” .

איכות ועמידות

המוצר עובר הזרקת הצבע בטכניקות החדשניות והמתקדמות ביותר השומרת על איכות גבוהה ועמידות ארוכת שנים לצבע ולגימור. מיוצר בשיטות החדשניות ביותר. העיצוב והגימור ברמה הגבוהה ביותר.

הובלה

תשלום בגין הובלה והרכבת ספת נוער – 320 ₪

* מחיר הובלה לישובים דרומית לדימונה – 560 ₪

קרא עוד
4,990
מוצרים דומים
ספת נוער דגם שקד

ספת נוער דגם שקד

ספת נוער מעוצבת דגם שקד עם ראש מתכוונן וכרית ארגונומית.
5,980
ספת נוער דגם מנטה

ספת נוער דגם מנטה

ספת נוער מעוצבת דגם מנטה עם מנגנון על קל וגימור של ידיות עץ.
5,980
ספת נוער דגם ווינר

ספת נוער דגם ווינר

ספה וחצי מעוצבת דגם ווינר עם מזרן אורטופדי וראש מתכוונן חשמלי.
5,980