צרו קשר
איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד
זמן אספקה מהיר עד לביתכם זמן אספקה מהיר עד לביתכם
שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי
תקופת ניסיון למוצרים בביתכם תקופת ניסיון למוצרים בביתכם
חלוקת תשלומים נוחה חלוקת תשלומים נוחה

הילדים התבגרו? כך תבחרו ספות נוער מומלצות 

ספות נוער מומלצותמחפשים ספות נוער מומלצות, אבל מתקשים בבחירה לנוכח ההיצע הנרחב שקיים בשוק? כל ההורים מגיעים לשלב שבו הנסיך ואו הנסיכה הפרטיים שלהם גדלים ומתבגרים, מה שמצריך את החלפת מיטתם למשהו שמתאים יותר לממדי גופו של אדם בוגר וכמובן גם פחות ילדותי. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת ד"ר קומפורט מסבירים שרכישת ספות נוער שונה מהותית מרכישת מיטות למבוגרים.

ראשית, יש להתייחס לכך שבגיל ההתבגרות הוא שיאו של תהליך הצמיחה, לפיכך, חשוב לבחור במיטה אורתופדית איכותית העומדת בתקנים המחמירים ביותר, ובפרט על רקע העובדה ששיעור נכבד מתהליך הגדילה מתרחש במהלך הלילה, לכן תמיכה ראויה בשעות הללו מהווה משתנה קריטי עבור גדילה בריאה ונכונה.

מכלול פתרונות במוצר אחד

כמו כן, בהגיענו לסקור את השוק לצורך בחירת ספות נוער מומלצות, חשוב לקחת בחשבון שלהבדיל מאיתנו, המבוגרים, מרבית בני הנוער נוהגים לעשות שימוש במיטתם לא רק לשעות השינה, אלא גם לצורך צפייה בטלוויזיה, הכנת שיעורים, קריאת ספרים, שימוש בטלפון ומחשב נייד, אירוח חברים ועוד מגוון לא מבוטל של עיסוקים נוספים. 

אי לכך, ספות נוער מומלצות הן כאלו שמספקות מענה אופטימלי לכול המצבים (שינה בריאה, נוחות מרבית לאורך היום ותמיכה אורתופדית מושלמת), ומאידך מותאמות מבחינת גודלן לגודל שטחו של החדר וגם מעוצבות בצורה מדליקה, ומשתלבות עם הסגנון העיצובי של החלל הכללי. ככלל, כדאי לאפשר לילד או לילדה שלכם לבחור בעצמו את העיצוב, שהרי בסופו של דבר מדובר בספה שעתידה לשמש אותו בשנים באות.

פרמטרים נוספים שכדאי לתת עליהם את הדעת

פרמטרים נוספים שכדאי לתת עליהם את הדעת במהלך החיפוש אחר ספות נוער מומלצות נוגעים לסוג המזרן (עם קפיצים או ללא קפיצים, שילוב של ויסקו או לטקס במזרן וכיו"ב), עם או ללא מנגנון חשמלי, איכות בדי הריפוד של הספה, עם או ללא ארגז מצעים, אופציית פתיחתה למיטה זוגית וכן הלאה. 

בהקשר זה, חשוב להבהיר שכשמדובר בספות נוער, כדאי לבצע את הרכישה בחברה מובילה המתמחה בתחום ומספקת אחריות מקיפה על כל מוצריה, מה שמבטיח הנאה לאורך זמן מספת נוער אורתופדית בריאה עם איכות נטולת פשרות. 

בחברת ד"ר קומפורט תוכלו למצוא מבחר ענקי של ספות נוער, המיוצרות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות כיום בתחום, וכוללות מנגנונים המבטיחים שינה טובה וערבה, תוך הקפדה על גב בריא.

המדריך לצרכנות נבונה: איך לבחור מיטה לנוער? 

כולנו מודעים לכך שהזמן חולף ביעף, אבל אין הורה שלא נקלע לסיטואציה שבה הוא מופתע לגלות איך הגוזל הפרטי שלו שאך אתמול היה ילד רך בשנים, צמח והתבגר במהירות שיא ממש לנגד העיניים, והפך להיות עלם חמודות. 

בשלב הזה מוטמעת בנו גם ההבנה שהפשוש כבר גדול והגיעה העת לרכוש עבורו מיטה חדשה, בהתאמה לגילו, לממדי גופו, להרגלי ההתנהגות שלו ולטעמו האישי. 

כאן עשויה להתעורר בקרב הורים רבים ההתלבטות בנוגע לבחירת מיטה לנוער אל מול שלל האפשרויות הקיימות כיום בשוק: האם לבחור מיטת נוער סטנדרטית, ספה ברוחב מיטה וחצי, או שמא אולי ספה ברוחב מיטה וחצי עם ראש חשמלי מתכוונן?

בידקו היטב את איכותו ומבנהו של המזרן

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת ד"ר קומפורט מסבירים שבמהלך החיפוש אחר מיטה לנוער, אל לנו לשכוח ששיא הצמיחה קורה בגיל ההתבגרות. מדובר במידע שהנו רלוונטי לעניינינו, שכן מחקרים בתחום מראים שאחד מהגורמים שאחראיים לצמיחה הוא הורמון 

GH – growth hormone.

הורמון זה מופרש בכמות מוגברת מבלוטת יותרת המוח בזמן שינה רציפה ועמוקה, ותפקידו בין השאר הוא להמריץ התארכות עצמות בקרב ילדים ומתבגרים. מבחינתנו ההורים, המשמעות היא שבטרם הרכישה, מחובתנו לבחון היטב את איכותו ומבנהו של המזרן.

יש לוודא שהוא אורתופדי, עומד בסטנדרטים מחמירים ומספק תמיכה אנטומית מלאה. פרט נוסף שחשוב לקחת בחשבון נעוץ בעובדה שבני הנוער נוהגים כיום לעשות שימוש במיטתם לא רק למטרות שינה בלבד.

וודאו שהמיטה מעניקה מענה אופטימלי לכלל השימושים

להבדיל מאיתנו המבוגרים, מלבד שינה נוהגים המתבגרים להשתמש במיטתם עבור מגוון רחב של צרכים שונים, בין אם לצפייה בטלוויזיה, דיבור בסמארטפון או משחק במחשב הנייד, ובין אם ללמידה למבחן, הכנת שיעורים, קריאת ספרים או אירוח חברים. אי לכך, במהלך בחירת מיטה לנוער יש לוודא שהיא מספקת מענה אופטימלי לכלל השימושים בשגרת יומו של המתבגר הפרטי.

באופן כללי, עוד בטרם התחלת החיפושים, מומלץ לקחת את מידותיו של חדר השינה ולתכנן מראש היכן עתידים למקם את המיטה, ובפרט כשהדבר נוגע לחללים קטנים או שהחדר משמש בו זמנית מספר ילדים, על מנת להבטיח התאמה פרופורציונלית בין מידות המיטה לממדי החלל. בנסיבות הללו, כדאי לשקול רכישת ספת נוער ברוחב סטנדרטי הנפתחת למיטה זוגית.