צרו קשר
איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד
זמן אספקה מהיר עד לביתכם זמן אספקה מהיר עד לביתכם
שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי
תקופת ניסיון למוצרים בביתכם תקופת ניסיון למוצרים בביתכם
חלוקת תשלומים נוחה חלוקת תשלומים נוחה

מיטה יהודית מודרנית: גם מפנקת וגם על פי ההלכה 

מיטה יהודית מודרניתמשתייכים אל המגזר הדתי או החרדי? מעוניינים להחליף את המיטה הזוגית שהתבלתה? זו ההזדמנות שלכם לרכוש מיטה יהודית מודרנית מתכווננת עם הפרדה על פי ההלכה! כידוע, ההלכה קובעת שבני הזוג מחויבים לשמור על מרחק פיזי ולהימנע מכול מגע בימי נידתה של האישה, לאורך כל שעות היממה. 

הפתרון לשינה משותפת, בתקופה שבה אסורים בני הזוג זה לזו, היא מיטה יהודית הניתנת להפרדה לשתי מיטות ולחיבור מחדש בהתאם לצורך. האיסור על שימוש במיטה אחת בתקופת הנידה נובע מהחשש שמא ייגעו בני הזוג זה בזו במהלך השינה, אף שלא במודע. האפשרויות הנהוגות בקרב ציבור ירא השמיים הן רכישת מיטה יהודית, רכישת מיטה זוגית רגילה ומיטת יחיד, או לחלופין ספה נפתחת.

מה היא בעצם מיטה יהודית?

המומחים מבית חברת ד"ר קומפורט מסבירים שהמיטה היהודית הסטנדרטית היא על פי רוב רחבה יותר ומורכבת משני חלקים, כשאחד מהם (לעתים אף שניהם) ניתן להזזה לצורך הפרדה ויצירת מרחק. מדובר למעשה בשתי מיטות עם בסיס ושלד משותפים. במקרים שבהם אין לשני חלקי המיטה בסיס משותף, שאז ישנה אפשרות להתקנת סוגר למניעת תזוזה בלתי רצונית של המיטות בימי שגרה. 

היצע השוק מונה כיום מבחר ענקי של מיטות יהודיות, עם או ללא בסיס משותף, בשלל עיצובים שונים, החל ממיטה יהודית רגילה הכוללת מזרנים ומסגרת פשוטה וניתנת להפרדה ידנית באמצעות מנגנון נעילה בסיסי, ועד למיטה יהודית מודרנית מתכווננת, שיש בה את כול השיפורים טכנולוגיים ונחשבת לדבר הבא.

לא רק למגזר ירא השמיים

על אף שמיטה יהודית מודרנית מתכווננת משמשת במקור את הציבור הדתי שמקפיד על הפרדה בימי נידתה של האישה, היא עשויה להוות פתרון אופטימלי גם לאוכלוסייה הסובלת משינה קלה וקשיי הירדמות, ונוטה להתעורר מכול תזוזה של בן בת הזוג. יתרה מכך, העידן העכשווי מתאפיין באורח חיים יושבני, והוא המורכב משעות עבודה רבות מול צג המחשב, מיעוט בפעילות גופנית, הרגלי אכילה לקויים וכן הלאה. 

כל אלו עלולים לבוא לביטוי לאורך הזמן בכאבי גב ושרירים ובעיות בריאות נוספות כגון סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם ועוד. המיטה המתכווננת מורכבת ממנגנונים משוכללים, שמחלקים את המזרן לכמה חלקים, כאשר כל חלק מאפשר לכוונן את הזווית בהתאם למבנה הגוף, התנוחה המועדפת לשינה ואו צרכים בריאותיים פרטניים, כך שכול אחד מבני הזוג יכול לישון בתנוחה האופטימלית המותאמת לגופו.