צרו קשר
איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד איכות גבוהה בעלות משתלמת במיוחד
זמן אספקה מהיר עד לביתכם זמן אספקה מהיר עד לביתכם
שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי שירות מעולה עם מנהל לקוחות אישי
תקופת ניסיון למוצרים בביתכם תקופת ניסיון למוצרים בביתכם
חלוקת תשלומים נוחה חלוקת תשלומים נוחה

נוחות, פינוק ובריאות – נראה כי אילה הם שלושת היתרונות המרכזיים של מיטה מתכווננת בחדר השינה. לא פלא שבשנים האחרונות מיטות חשמליות מתכווננות כבשו את השוק והפכו למוצר כה פופולרי ואהוב.

קודם כל הבריאות

קיימים אינספור מחקרים ועדויות של אנשים על יתרונות הבריאותיים של מיטות מתכווננות. בעיות גב, נחירות, נפיחות ברגליים, צרבות, מחלות כרוניות וסוגיות בריאות רבות נוספות שמהוות מטרד יומיומי בלתי נסבל, הופכות לבעיה מינורית ואף לעתים מקבלות פתרון מלא במעבר לשימוש במיטה מתכווננת.

רק אני והמיטה שלי

כל אחד בנוי אחרת אוהב לישון בצורה מסוימת, בתנוחה האהובה שלו. כוונון המפרקים של המיטה המתכווננת פותח בפני המשתמש מגוון של מצבים אותם הוא יכול להתאים ברמה האישית לנוחיותו, בלי להפריע לבן או בת הזוג של ישן איתו במיטה. עובדה זו היא זו שהופכת מיטות מתכווננות לגורם המרכזי האחראי על שינה איכותית ושלבה, כזאת שמעניקה מנוחה אמתית לגוף ומשפרת את איכות החיים גם במהלך היום.

לייפסטייל של המיטה המתכווננת

הבחירה לישון במיטה מתכווננת משנה את תפוסי ההתנהגות של בעליה. הרמות של חלקיה השונים מאפשרות להעביר חלק מהפעילויות למיטה כי זה פשוט נוח מאוד. קריאת ספר לפני השינה, צפיה בטלוויזיה, שימוש במחשב נייד ואף עבודה – אפשר לעשות את כל זה בלי לצאת מהמיטה.